top of page
  • Zdjęcie autoraBartosz Kokoszanek

Wyjątkowe projekty - oferta dla klientów biznesowychInfrastruktura miast przeżywa swój rozkwit. Z podziwem możemy obserwować pojawiające się nowe budynki i inwestycje, które wprost rosną w oczach. Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji producenci zaskakują swoich klientów rozwiązaniami jedyny w swoim rodzaju tworzonymi na specjalne zamówienie i na potrzeby danego projektu. Mile widziane są zatem oferty producentów uwzględniające możliwość tworzenia produktów skierowanych nie do szerokiej sprzedaży, a na indywidualne zamówienie w niewielkiej ilości egzemplarzy.

Firma Schedpol doskonale wie, jak ważne jest odpowiadanie na potrzeby wszystkich klientów. Dzięki posiadaniu wieloletniego doświadczenia, w pełni wyposażonej i nowoczesnej fabryki oraz wykwalifikowanych specjalistów i technologów Schedpol posiada specjalną ofertę dla klientów biznesowych poszukujących rozwiązań oryginalnych, szytych na miarę ich projektu.


Brodziki na specjalne zamówienie

Oferta dla klientów indywidualnych to jedno, ale oferta dla klientów biznesowych to prawdziwe wyzwanie dla producentów! To tutaj toczą się największe walki dotyczące cen, jakości i możliwości personalizacji. Jakość posiada większość, ceny również mogą podlegać negocjacjom, natomiast wiedza i umiejętności, a także odpowiednie zaplecze techniczne to wartości, które trudno przebić. Już standardowa oferta brodzików Schedpol posiada bogaty wybór modeli – od kształtów klasycznych po pięciokątne, od głębokich po zupełnie płaskie czyli takie, które można zlicować z powierzchnią podłogi. Dla klientów B2B Schedpol przygotował jednak zupełnie wyjątkową ofertę. – Dobrze znając potrzeby naszych biznesowych partnerów wykonujemy dla nich, na specjalne zamówienie, brodziki niestandardowe od podstaw. Co to znaczy? Najpierw przygotowujemy projekt 3D według wytycznych klienta, na który nanoszone są wszelkie szczegóły oraz co najważniejsze - dane techniczne. Następnie tworzymy aluminiową formę, która służy do termoformowania produktów wykonanych z najwyższej jakości komponentów. Taki swego rodzaju prototyp przechodzi liczne testy, również w miejscu jego późniejszego zastosowania, czyli na budowie. Dzięki temu klient ma możliwość sprawdzenia produktu, zgłoszenia ewentualnych uwag czy zmian, które trzeba koniecznie wprowadzić. Tak zaakceptowany projekt i produkt przekazywany jest do produkcji i tam, przez wykwalifikowanych pracowników tworzony w liczbie potrzebnych egzemplarzy. Uwielbiamy pracować przy takich projektach. To bardzo rozwijające i inspirujące – mówi Piotr Fuhrmann, ekspert firmy Schepol, polskiego producenta brodzików, wanien, odpływów liniowych i nośników stabilizujących.


Pełna personalizacja

Oprócz wyboru odpowiedniego kształtu, klient B2B ma możliwość wyboru również wielkości swojego produktu tak, aby forma w całości odpowiadała potrzebom projektu. - Projektując brodzik niestandardowy pod uwagę należy wziąć również miejsce jego docelowego montażu. Wiedząc czy produkt zostanie umieszczony w pomieszczeniu, w którym będzie narażony jest na długotrwałe działanie wilgoci np. w szatni w klubie fitness, mamy szanse zaproponować odpowiednią technologię wykonania, spełniającą wszelkie normy jakości. W tworzeniu produktów solidnych i trwałych bardzo ważną role odgrywają opatentowane europejskie technologie takie jak Stabilsound® oraz Stabilsound Plus®. To właśnie one gwarantują najwyższą jakość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania nie tylko brodzików, ale również wanien. Zaawansowana technologia naszych produktów przejawia się również w specjalnych powłokach Antibac® i Easy to Clean®, które zapobiegają namnażaniu się bakterii, grzybów czy pleśni oraz zapewniają łatwe czyszczenie przy użyciu jedynie mokrej ściereczki, bez konieczności używania środków chemicznych – dodaje ekspert firmy Schedpol.

Firma oferuje swoim biznesowym klientów pełną personalizację, co oznacza, że zmianom można poddać również powierzchnię brodzika. Powierzchnia może być gładka lub kamienista, o matowej strukturze, w różnych kolorach, stalowa lub Solid Surface. W przypadku, gdy inwestor chce położyć większy nacisk na antypoślizgowość produktu, można zamówić brodzik ze specjalną powłoką SafeMase® Triple Protect, która jest dostępna w wariancie przyklejanych pasków oraz fabrycznie aplikowanej trwałej powłoki o różnych wzorach i kolorach.


Biznes w służbie ekologii

W dzisiejszych czasach, oprócz posiadania zaawansowanej technologicznie fabryki klienci coraz częściej zwracają uwagę na podejście danego producenta do kwestii związanych z ochroną środowiska. Firma Schedpol mając świadomość ogromnego wpływu na otaczającą przyrodę dużą uwagę przykłada do segregowania odpadów. W ostatnim roku liczbę odpadów z tworzyw sztucznych zmniejszyła aż o 39%. Ponadto, stosowane do produkcji brodzików i wanien pianki poliuretanowe nie oddziałują na warstwę ozonową, a dzięki optymalizacji procesów produkcyjnych firma zmniejszyła ogólną ilość wykorzystywanej w przedsiębiorstwie energii niemal o 15 procent, a wody o ponad 43 procent. Co więcej, produkty firmy Schedpol, dzięki zastosowaniu w nich materiałów kompozytowych charakteryzują się dość niską wagą, co oznacza, że możliwa jest dostawa aż o 70% więcej produktów jednorazowo. Mniejszy ciężar produktów przekłada się na oszczędność emisji CO2 w transporcie produktów firmy Schedpol — nawet o około 50% w przeliczeniu na jedną sztukę wyrobu kompozytowego.
Comments


bottom of page