top of page
  • Zdjęcie autoraBartosz Kokoszanek

STABILNE BRODZIKI SAMONOŚNE – DOCINANE NA WYMIAR! NOWOŚĆ I REWOLUCJA NA SKALĘ ŚWIATOWĄ!
Jako wyspecjalizowany Producent realizujemy zamówienia brodzików, odpływów liniowych i ścianek prysznicowych pod konkretny wymiar i indywidualne zapotrzebowanie klienta


Skomplikowane i trudne w aranżacji projekty nierzadko wymuszają zastosowanie sprzętów o konkretnych wymiarach i kształtach. Dostępna na rynku, standardowa oferta staje się wtedy niewystarczająca. Dlatego, w ramach współpracy biznesowej, oferujemy w Schedpol pełną możliwość personalizacji naszych produktów z opcją dopasowania ich do konkretnych wymagań przestrzennych. Opcja ta dotyczy brodzików, odpływów, ścianek prysznicowych, umywalek, a nawet wanien z nośnikami.


Trudne warunki aranżacyjne potrafią być prawdziwym wyzwaniem projektowym. Łazienka o maleńkich wymiarach, specyficznym kształcie, z wnękami i skosami uniemożliwia swobodne zastosowanie produktów dostępnych od ręki. Dlatego w Schedpol oferujemy możliwość samodzielnego dopasowania sprzętów pod konkretny wymiar. Opcja ta dotyczy wybranych brodzików kompozytowych, które można dociąć w wyznaczonych obszarach. Brodziki podpłytkowe można zaś dociąć swobodnie do dowolnego rozmiaru. Również oferowane przez nas nośniki do wanien dają możliwość dopasowania do pożądanego rozmiaru, bowiem składa się je z gotowych, dostarczonych w zestawie elementów.


Klienci biznesowi Schedpol mogą natomiast liczyć na opcję wytworzenia produktów od podstaw, pod indywidualne zamówienie i zapotrzebowanie danego projektu. W przypadku takiego zamówienia, klient ma możliwość decydowania o wymiarach, kształcie czy kolorze. Może również zdecydować się na zastosowanie różnych technologii, takich jak rodzaj wypełnienia czy typ zastosowanej powłoki. - Jesteśmy w stanie wytworzyć w ten sposób brodzik o wymiarach dokładnie odpowiadających wymiarom wnęki prysznicowej, w której będzie osadzony. Do takiego niestandardowego projektu przygotowujemy również odpływy liniowe, które mogą przybierać dowolne długości i posiadać jeden lub więcej syfonów odpływowych. Tego typu zamówienia stają się obecnie standardem wśród naszych klientów, dlatego przykładamy do nich naprawdę wielką wagę – mówi Piotr Fuhrmann, Marketing Product Manager firmy Schedpol.


W przygotowaniu jest też prawdziwa rewolucja w segmencie brodzików zintegrowanych - Na wiosnę tego roku zapowiadamy możliwość zamówienia pod konkretny wymiar brodzików zintegrowanych. Prawdopodobnie będzie to pierwszy na świecie brodzik zintegrowany, nie wymagający podkucia przy montażu, który może zostać przygotowany na konkretny wymiar. Usługa będzie wykonywana fabrycznie przez Schedpol, z uwzględnieniem pożądanych parametrów wielkościowych. – dodaje Piotr Fuhrmann.Warto wspomnieć, że dostosowanie brodzików pod konkretny wymiar nie ogranicza się jedynie do długości i szerokości. W ostatnim czasie zrealizowaliśmy kilka personalizowanych projektów. W jednym z nich, pod kątem konkretnej inwestycji, zaprojektowaliśmy i wytworzyliśmy brodziki głębokie z podbudową zintegrowaną i podwyższoną do wysokości 45 centymetrów. W innym, na życzenie klienta, zmodyfikowaliśmy brodziki, które standardowo mają 12 centymetrów i panel boczny, obniżając je do 8,5 centymetra, gdyż wymagały tego uwarunkowania montażowe miejsca docelowego. Personalizacja może dotyczyć również elementów dodatkowych, jak np. maskownice, które mogą przybierać dowolne kolory. Możliwości te określane są i wyceniane indywidualnie przez nasz wyspecjalizowany zespół techniczny, po otrzymaniu zapytania ofertowego.

Comments


bottom of page