top of page

Nasze produkty

Dla biznesu

Rok 2003 to początek produkcji wysokiej jakości, bezpiecznych i odpornych na uderzenia brodzików akrylowych. Kolejny przełom nastąpił w roku 2008, kiedy to firma zaczęła produkować superpłaskie, niezwykle wytrzymałe brodziki, które po zastosowaniu wielu innowacyjnych oraz zaawansowanych technologii, dostępne są w ofercie do tej pory. Kolejne lata to m.in. wprowadzenie na rynek niezwykle cienkich odpływów liniowych, innowacyjnych brodzików podpłytkowych oraz rozwój portfolio o prostokątne wanny akrylowe. Od początku istnienia współpracujemy ze specjalistami z wielu obszarów biznesu – zarówno z producentami, jak i importerami wyrobów sanitarnych czy narzędzi budowlanych, a także z projektantami oraz producentami mebli. Współpraca dotyczy zarówno marek własnych, jak i dedykowanych marek obcych (obecnie to prawie 30 różnych brandów). Dzięki skutecznym działaniom eksportowym oraz najwyższej jakości, produkty dostępne są w kilkunastu krajach świata, m.in. w Niemczech, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Austrii, Grecji, Estonii, Rosji czy w krajach skandynawskich.
 
W tworzeniu solidnych produktów ogromną rolę odgrywają dwie opatentowane technologie: Stabildense® oraz Stabildense (+)®, które są gwarancją najwyższej jakości, a także zapewniają wyjątkową użyteczność i bezpieczeństwo wyposażonych w nie brodzików oraz wanien. Dodatkowo pod tymi określeniami kryje się wiele wyróżników, o których warto wspomnieć, a są to m.in. powłoka Antibac®, która zapobiega namnażaniu się bakterii, grzybów czy pleśni na powierzchni brodzików oraz wanien, a także powłoka Easy to clean® zapewniająca łatwe sprzątanie produktów przy użyciu wyłącznie mokrej szmatki, bez konieczności używania produktów chemicznych. Tego typu ułatwienie z pewnością sprawdzi się w pensjonacie czy hostelu, na basenie czy w szkole, gdzie bardzo wiele osób korzysta z brodzika i nie zawsze można go dobrze wyczyścić kilka razy w tygodniu.
 

Przykłady produktów i technologii na spersonalizowane zamówienie kooperacyjne

produkty-na-specjalne-zamowienie-2-1024x316.jpg

Na bazie czterech dekad doświadczeń poszliśmy o krok dalej, proponując swoim kontrahentom kompleksową usługę polegająca na profesjonalnym doradztwie, zaprojektowaniu oraz wykonaniu brodzików prysznicowych na indywidualne zamówienie klientów biznesowych – hoteli, pensjonatów, producentów, firm oraz instytucji. Usługa wykonywana jest od przysłowiowego „A” do „Z”. Finalnie klient otrzymuje produkt w 100% zgodny z zamówieniem oraz konkretnymi, nawet najbardziej wygórowanymi oczekiwaniami. Proces ten jest kontrolowany na każdym etapie projektu oraz produkcji, a brodziki na zamówienie powstają według ściśle określonych standardów jakościowych. Rosnące zapotrzebowanie na brodziki, które powstają na konkretny wymiar sprawiło, iż w ramach przedsiębiorstwa powstało specjalistyczne centrum projektowo-rozwojowe. Wysoce wykwalifikowani specjaliści czuwają zarówno nad procesem projektowym, jak i produkcyjnym. Dzięki ścisłej współpracy fachowców z różnych dziedzin – projektantów, architektów oraz inżynierów powstaje produkt nie tylko estetyczny i użyteczny, ale również wytrzymały, a także o niespotykanej na rynku jakości. Istnieje dodatkowo możliwość uszlachetnienia produktu, dzięki czemu stanie się on jeszcze bardziej odporny na uszkodzenia. Dodatkowe zastosowanie kilku warstw: izolującej termicznie, wygłuszającej, stabilizującej oraz wzmocnienie brodzika na rantach sprawia, że produkt jest praktycznie niezniszczalny.
Klient ma możliwość zamówienia produktu, który będzie perfekcyjnie dostosowany wielkością oraz kształtem do potrzeb, a poza tym spełni wszystkie normy i oczekiwania dotyczące np. narażenia produktu na długotrwałe działanie wilgoci w hotelowej łazience czy też w szatni w klubie fitness. Co ważne, również powierzchnia brodzika, może zostać spersonalizowana pod konkretne zamówienie. Jesteśmy w stanie zastosować na określonej partii brodzików powierzchnię klasyczną, gładką i białą, ale może też zostać wykonana nowoczesna powierzchnia o fakturze kamienia w różnych kolorach, takich jak: beżowy, cementowy, antracytowy czy czerny. W przypadku, gdy wymagana jest jeszcze większa odporność na poślizg można zamówić brodzik ze specjalną, trwałą powłoką, o klasie antypoślizgowości: B lub C (wg DIN 51097).

safe-mase-2019.jpg

Każdy z produkowanych na zamówienie brodzików jest poddawany zaawansowanym testom, które zapewniają następnie pełne bezpieczeństwo podczas wieloletniego użytkowania go przez różne osoby. Nie bez znaczenia jest też wieloletnia gwarancja udzielana na produkty. W ten sposób klienci wiedzą, że zakupione i zaprojektowane na zamówienie produkty będą wiernie służyć gościom odwiedzających ich hotele, pensjonaty, budynki użyteczności publicznej czy domy gościnne przez wiele lat. Nie bez znaczenia jest fakt, że posiadamy własną, niezależną produkcję maszyn, urządzeń oraz form do tłoczenia brodzików czy wanien. Warto też wspomnieć o doświadczonej kadrze konstruktorów oraz designerów, którzy śledzą bieżące trendy w zakresie urządzania wnętrz. Dzięki temu tworzone produkty z powodzeniem pojawić się mogą w czasopismach wnętrzarskich czy katalogach. Jedną z ostatnich realizacji, o której warto wspomnieć, było zaprojektowanie oraz wykonanie wysokiej jakości asymetrycznego brodzika trapezowego, który następnie wyprodukowano w liczbie kilkuset sztuk. Brodziki te pojawiły się w każdym z pokoi dużej inwestycji hotelowej.

2019-06-27_141637-1024x873.jpg
2019-06-27_141705.jpg

Jak w praktyce wygląda proces tworzenia brodzika

Brodziki powstają od podstaw – najpierw tworzony jest projekt 3D, na który nanoszone są wszystkie niezbędne dane oraz szczegóły techniczne. Następnie powstaje aluminiowa forma przyszłego brodzika, która następnie służy do termoformowania finalnych produktów wykonanych już z wysokiej jakości komponentów. Po stworzeniu prototypu brodzik jest testowany, sprawdzany w konkretnej realizacji czy też inwestycji. To jest też moment na zgłoszenie ewentualnych uwag czy zmian, które należy uwzględnić. Po akceptacji przez Klienta faktu, że wszystko jest zgodne z projektem, a brodzik idealnie wpasowuje się w przestrzeń, rozpoczyna się etap produkcyjny. Wtedy też powstają brodziki w liczbie egzemplarzy, która została zamówiona. Produkty trafiają następnie do klienta i gotowe są do zainstalowania w miejscu docelowym.

PRODUCT NEUTRAL.jpg

Jakość i niezawodność

Nasze produkty są praktyczne, niezawodne oraz niezwykle bezpieczne w użytkowaniu. Wysoka jakość stosowanych surowców, a także rygorystyczny system kontroli jakości przeprowadzanej na każdym etapie produkcji dają pewność że produkty, z których korzystają użytkownicy docelowi są niezwykle trwałe oraz bardzo komfortowe. Potwierdzeniem najwyższej jakości jest niezwykle niski wskaźnik reklamacyjności na produkty. Zapewniamy również wsparcie posprzedażne w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, problemów czy wątpliwości. Zarówno właścicielom, jak i zespołowi pracowników zależy na maksymalnym zadowoleniu z oferowanych usług. Dlatego też na wszystkie produkty udzielana jest wieloletnia gwarancja.

Współpraca w szerokim zakresie

Oferujemy szereg rozwiązań poprawiających właściwości użytkowe i funkcjonalność w łazienkach. Do brodzików kompozytowych, umożliwiających wygodny, bezprogowy dostęp do strefy prysznica oferujemy najazdy. Ułatwiają one przejazd przez próg, jaki tworzy się przy standardowym montażu brodzika (powierzchnia brodzika nie zrównuje się z podłogą łazienki). Materiał posiada właściwości Easy to Clean® oraz Antibac®, dzięki czemu jest łatwy w utrzymaniu czystości i higieniczny.

najazd.jpg

Masz inne potrzeby? Prześlij nam zapytanie ofertowe według Twoich indywidualnych potrzeb.

firma1.jpg
14-e1526386216368.jpg
firma3.jpg

Design & Technologia

Jesteśmy potentatem w opracowywaniu nowoczesnych technologii produkcji wyrobów kąpielowych oraz systemów zabudowy płytkami do wanien i brodzików. Własna, niezależna produkcja maszyn, urządzeń oraz form do tłoczenia, doświadczona kadra konstruktorów i designerów, gwarantują wytwarzanie produktów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Konkurencyjność

Jesteśmy wiodącym Producentem brodzików akrylowych i kompozytowych w technologiach Stabildense® oraz Stabildense (+)®, a także systemów zabudowy płytkami do wanien i brodzików. Bogata oferta zawiera szeroką gamę kształtów i rozmiarów brodzików o różnych głębokościach, które z łatwością można dopasować do większości kabin prysznicowych dostępnych na rynku.

Jakość i niezawodność

Nasze produkty są praktyczne, niezawodne oraz bezpieczne w użytkowaniu. Wysoka jakość stosowanych surowców i rygorystyczny system kontroli jakości, przeprowadzanej na każdym etapie produkcji dają pewność że produkty, które otrzymają użytkownicy są niezwykle trwałe i komfortowe. Potwierdzeniem jakości jest niezwykle niski wskaźnik reklamacyjności na Produkty.

Kooperacja

TIR.jpg

Doświadczenie

Z powodzeniem współpracujemy w wielu obszarach biznesu: z producentami i importerami wyrobów sanitarnych, narzędzi budowlanych, z producentami mebli oraz w branży Automotive, a także z wymagającym Klientem detalicznym (markety, sieci zakupowe) – zarówno pod markami własnymi jak i dedykowanymi markami obcymi (blisko 30 różnych marek). Dzięki skutecznym działaniom eksportowym Produkty dostępne są w kilkunastu krajach, pośród, których można wymienić: Niemcy, Holandia, Belgia, Szwajcaria, Austria, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Grecja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, oraz w krajach Skandynawii.

Produkcja.jpg

Sprawność

Kompletny proces technologiczny (projekt – maszyna – produkt), krótki proces decyzyjny, a co za tym idzie dynamiczny proces wdrażania nowych produktów docenili znani Producenci – podejmując trwałą współpracę. Ponadto dzięki współpracy ze sprawdzonym ogólnoeuropejskim operatorem logistycznym, posiada bardzo wysoki wskaźnik skuteczności obsługi logistycznej i kompletności dostaw.

bottom of page