top of page

O NAS

It all started in 1981

Założona w 1981 roku przez braci Schaedler rodzinna firma od początku swojego istnienia przykładała szczególną wagę do dbałości o jakość wytwarzanych produktów. Pierwsze doświadczenia nabywano produkując wyroby dla klientów z branży automotive oraz budowlanej, zdobywając specjalizację w termoformowaniu tworzyw sztucznych oraz obróbce metali lekkich (nieżelaznych). Z czasem uwaga braci skierowała się na branży wyposażenia łazienek. Otwartość na zgłaszane potrzeby oraz nabyte wcześniej doświadczenia w innych branżach umożliwiły opracowywanie własnych, unikalnych rozwiązań technologicznych. Lata ciężkiej pracy, unowocześniania parku technologicznego oraz ciągłych badań wykwalifikowanych specjalistów pozwoliły osiągnąć niezależność i umożliwiają szybkie wdrażanie nowych produktów przy zachowaniu wysokiej jakości i powtarzalności produkcji.

Doświadczony zespół designerów i konstruktorów nieustannie kieruje swoje wysiłki w stronę usprawniania funkcjonalności, ergonomii i wzornictwa produktów. Design przyjmuje całą paletę stylów wizualnych, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wszystkie procesy konstrukcyjne i produkcyjne odbywają się wyłącznie na terenie przedsiębiorstwa.

Oferta zawiera produkty, których design pasuje do każdego stylu łazienki. Od produktów montowanych podpłytkowo w podłodze, przez bardzo niskie brodziki prysznicowe, dające możliwość montażu „na” lub „w” powierzchni łazienki; po klasyczne brodziki wysokie mogące być bezpośrednio wykończone panelem lub obudowane płytkami. Oferta obejmuje także szereg innowacyjnych rozwiązań usprawniających montaż i aranżację wanien oraz poprawiających ich właściwości termiczno-akustyczne. Wszystkie produkty powstają na terenie firmy w Polsce, według własnych, opatentowanych technologii z najlepszych surowców pozyskiwanych wyłącznie na terenie Europy.

Niezwykła powtarzalność produkcji oraz rygorystyczny system kontroli jakości sprawiają, że produkty trafiające do łazienek są zawsze zgodne z oczekiwaniami. Potwierdzeniem wysokiej jakości i niezawodności produktów jest ich wieloletnia ochrona gwarancyjna, nawet do 31 lat.

bottom of page